Známé osobnosti oslavily zdravý spánek

Oslava 12 let českého zastoupení Hastens
Známé osobnosti oslavily zdravý spánek

Tančící dům se zaplnil známými osobnostmi, které přišly oslavit narozeniny jedněch z nejluxusnějších postelí na světě. Celá velkolepá událost se nesla v duchu inovace typických modrobílých kostech, které se po 165 letech dočkaly změny i díky švédskému princi!

Švédská značka Hästens s luxusními postelemi působí na českém trhu již 12 let, a to je opravdu důvod k oslavě. K této příležitosti se sešlo mnoho českých známých tváří, aby oslavily nejen narozeniny, ale i nový vítr do plachet značky. „Život bez modrobílých kostek si už ani nedovedu představit. Od počátku se jednalo o lásku na první lehnutí, a jsem rád, že naše spolupráce může trvat již 12 let. Celá naše společná cesta je opravdu úžasná a večer v Tančícím domě byl krásným vyvrcholením,“ zmiňuje Karel Vágner, majitel firmy, která zastupuje společnost Hästens v České republice.

Celý program zahájil majitel českého zastoupení s představením novinek. Večerem plným překvapení prováděla Gábiny Partyšová a o hudební program se postarala hvězda amerického X Factoru Nicole Lawrence. O další třešničku na dortu se postaral houslový virtuóz Pavel Šporcl. „Jednou z hlavních částí večera byla soutěž, která se uskutečnila s podporou našich partnerů. Hlavní cenou se pak stala luxusní dovolená na Seychelách v hodnotě 230 tis. korun. Tu vítězům předala biatlonistka Gábina Koukalová,“ doplňuje Karel Vágner.

Nový vzor od prince

Dnes již tradiční design byl poprvé použit v roce 1970. Letos se však značka rozhodla pro jeho inovaci. Spojila se tak se švédským duem návrhářů studia Bernadotte & Kylberg.

„Hlavním bodem večera bylo představení novinek Hästens. Ty spolu se svým kolegou vytvořil švédský princ Carl Philip Bernadotte. Jedná se hlavně o dva zcela nové modely postelí – Marwari a Apaloosa. První z nich vychází z postupu výroby podpěnek koňského sedla. Druhý si naopak hraje s modrobílými kostkami, které obléká do hravého a moderního stylu. Oba tyto modely začneme prodávat na podzim tohoto roku v našich showroomech v Praze a v Brně,“ doplňuje Vágner.