Proč Eva Samková přespává v autě

Eva Samková
Proč Eva Samková přespává v autě

Vítězka olympiády v Soči, Eva Samková se vydala na výlet do Norska. Na tento netradiční třítýdenní dobrodružný výlet ji doprovodil její dlouholetý kamarád Jakub.

Eva si už dlouhou dobu přála cestu do Norska uskutečnit, ale teprve letos se jí to konečně podařilo. S kamarádem vyrazili na lehko a bez velkého plánovaní. Jelikož je ambasadorkou automobilky, měla k dispozici ideální vůz “Jeli jsme autem, protože člověk je pak mobilnější a svobodnější. Měli jsme půjčenou Toyotu Hilux, která je na kempování přímo stvořená, tudíž jsme měli dostatečné pohodlí i na spaní. Probudit se ráno uprostřed přírody je pro mě skvělý zážitek. Mohli jsme vyjet, kdy se nám zlíbilo a spát kdekoliv nás napadlo, to se v této zemi může. Norsko je nádherná země, lidé jsou sice trochu uzavřenější, ale milí a každý umí anglicky.“ vyprávěla Eva Samková.

Výlet  Evy Samkové do Norska

Olympijská vítězka ze Soči si na Skandinávském poloostrově zarybařila v moři. S kamarádem Kubou si vařili sami: „ Známe se velice dobře, takže pro nás nebyl problém se na čemkoliv dohodnout, prostě pohodový výlet se spoustou zážitků.“

Eva Samková

Eva Samková stala ambasadorkou

A proč se Eva stala ambasadorkou říká generální ředitel Toyoty Czech ing. Martin Peleška: “Vybrali jsme ji hlavně kvůli skromnosti, obrovské píli na sobě pracovat a vyhrávat . Byla pro nás ještě před olypiádou talentem se silnou chutí pracovat a zlepšovat se v tom co dělá. To je i pro Toyotu typické!”

Eva se letos chystá na novou kvalifikační olympijskou sezonu, kde doufá, že jí to bude jezdit jako doposud. Také ji čeká mistrovství světa. Naposledy skončila pátá, ale letos by rozhodně chtěla získat lepší místo.