DietFreshMenu – nechte si pomoct s hubnutím

DietFreshMenu
DietFreshMenu – nechte si pomoct s hubnutím

Problémy s hmotností řeší hodně lidí. Většina jich potřebuje zhubnout, ale najdou se i šťastlivci, kteří potřebují naopak přibrat. V obou případech to málokdo zvládne sám bez pomoci, a ne každý má čas a energii na to, aby se denně připravoval optimálně vyvážené dávky jídla. Pro mnohé se tak první volbou na cestě za ideální váhou staly krabičkové diety. Ale i mezi nimi existují rozdíly.

Co je DietFreshMenu

Již 12 let působí na trhu zlínská společnost DietFreshMenu, která připravuje pro své zákazníky až pět denních jídel. Osobně si je můžete vyzvednout v Brně, nebo si je nechat dovézt po celé Moravě a také na Slovensku v okolí Bratislavy.

Firma dbá o to, aby její krabičky obsahovali perfektně připravené pokrmy z čerstvých ingrediencí, a proto si sami vyrábějí vlastní těstoviny, knedlíky a noky, kuřecí, krůtí a vepřovou šunku s obsahem masa 96 %, domácí pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, sýry a další mléčné výrobky, ale také poctivé vývary. Také další dodávky (například med, pečivo a maso) jsou od vybraných dodavatelů a chuť jídlu dodávají čerstvé bylinky. Umělá dochucovadla v nich nehledejte.

Víc než jen krabičky

Firma vám nejen dodá hotové pokrmy, ale také vám poradí, co jíst. Má vlastní výživové poradce nebo nutriční specialisty v Brně, Olomouci a Ostravě. Spoustu rad a doporučení ke správnému stravování a životnímu stylu najdete také na firemním webu. DietFreshMenu si zakládá na zdravé přípravě jídla, a to hlavně převážně za pomoci páry v konvektomatech. Můžete se u nich inspirovat, jak si sami uvařit o víkendech, protože jídlo dodávají výhradně ve všední dny. Ale i tak je to obrovská pomoc pro všechny, kteří chtějí jíst zdravě.

Program pro každého jedlíka

Správný program si na webu DietFreshMenu najdou muži i ženy, a to jak pro intenzivní hubnutí, tak pro udržování dosavadní hmotnosti. Nemusíte si objednat všech 5 jídel, začněte na zkoušku s jedním či dvěma. Stačí si jen vybrat podle svých potřeb.