Zrelaxujte v romantickém prostředí penzionu u Karlštejna

Karlštejn
Zrelaxujte v romantickém prostředí penzionu u Karlštejna

Jestli existuje někde místo, které je jako stvořené pro nasátí romantické atmosféry, tak je to krajina Českého krasu, kterou protíná řeka Berounka. Strávit zde romantickou dovolenou ve dvou nebo zde uspořádat dokonce svatbu či jinou společenskou akci, k tomu jsou skvělým místem zdejší hotely a penziony. Zaměřme se nyní na penzion poblíž Karlštejna, který je skvělým zázemím pro každou romantickou duši a nabídne výborný výchozí bod k výletům do okolí.

Pro zamilované dvojice i společenské akce

V oblíbeném penzionu poblíž Karlštejna můžete zažít nezapomenutelné chvíle, pokud strávíte dovolenou v některém z romantických pokojů. Pokoje mají útulné nově zrekonstruované interiéry, které jsou samozřejmě vybavené koupelnou. Penzion Karlštejn má kromě dvoulůžkových pokojů také třílůžkový pokoj nebo také rodinný pokoj, jestliže chcete na dovolenou vyrazit s dětmi. Do tohoto penzionu se velmi často vydávají páry toužící po:

  • Romantickém pobytu
  • Nezapomenutelné svatbě

Penzion nabízí veškeré zázemí pro pořádání svateb, takže není problém zde zvládnout i větší rodinnou sešlost. Velmi si užijete ale také intimní romantický pobyt, protože zdejší malebná krajina doslova dokáže pohltit každou zamilovanou duši. To podněcují také možné výlety do malebného okolí, které vám dokáže mnoho nabídnout.

zrelaxujte v romantickem prostredi 1

Romantické okolí má pro každého něco

V okolí můžete provozovat velké množství aktivit, kdy budete mít romantickou krajinu jako na dlani. Velmi zajímavé jsou třeba přírodní krásy v podobě vápencových lomů Velká a Malá Amerika, které jsou propojeny podzemními štolami. Rezervovat ubytování v penzionu by si měl také každý, kdo plánuje navštívit zdejší Zoopark Karlštejn s unikátními druhy zvířat. To nepochybně ocení zejména děti. Zapomenout nesmíme ani na vinné sklípky s proslulým karlštejnským vínem s tradicí už od roku 1348.