Rozsviťte si zahradu nejen v zimě

osvětlení
Rozsviťte si zahradu nejen v zimě

Oživte svou zahradu s příchodem noci pomocí osvětlení, které dodá jiskru pro sváteční i další období. 

Správné venkovní osvětlení dokáže vytvořit nebo podtrhnout vánoční atmosféru na jakékoli zahradě, na balkoně i v okně. Světelné dekorace ale nemusíte mít na zahradě jen v předvánočním období. Také letní party s přáteli, nebo grilování s rodinou si zaslouží náležité osvětlení v teplé či studené bílé. Dětskou oslava narozenin s diskotékou, nebo dámskou jízdu na terase se zase skvěle světelný řetěz s barevnými LED diodami v modré, červené, zelené a oranžové barvě, nebo světelné kabely či solární světelné hadice v pestrých barvách. Dokonale v exteriéru vypadá také světelný déšť, světelný závěs nebo světelná síť.

Díky přípojkám a prodlužovacím kabelům můžete nasvítit i velkou plochu. Systém diLED zahrnuje všechny potřebné prvky, včetně napájecího trafa, ovladače s efekty a paměťovou funkcí. Propojitelné systémy dekorativního osvětlení diLED pomohou nejen s vánoční, ale i další dekorací vaší zahrady, terasy, pergoly, nebo dokonce celého domu. U venkovního osvětlení je ale důležité správné krytí, které je označováno písmeny IP a dvojicí čísel. U osvětlení vhodného do exteriéru hledejte vždy IP44 nebo vyšší. Krytí s nižší hodnotou je naopak určeno výhradně do interiérů, kde nehrozí vlhkost ani nečistoty.

Nabídka venkovního party osvětlení je čím dál bohatší a určitě najdete vhodná světla s LED technologií pro jakoukoli příležitost. Inspirujte se třeba vánočním osvětlením a určitě najdete něco i pro jiné příležitosti. Hodně lidí se dnes ale bojí nákladů na energie. Výhodou LED osvětlení jsou ve srovnání s klasickými světly až o 90 % nižší provozní náklady a LED diody na rozdíl od žárovek nevydávají žádné teplo a jejich životnost je také mnohem delší. Navíc je stále více výrobků dostupných také se solárním panelem, díky kterému zahradní osvětlení funguje zcela zadarmo.