Hotel Vyhlídka v Janských Lázních

hotel
Hotel Vyhlídka v Janských Lázních

Janské Lázně jsou ideální základnou pro skvělou dovolenou v nejvyšších českých horách – Krkonoších. Leží na úpatí Černé hory, nedaleko Vrchlabí, Pece pod Sněžkou a v těsné blízkosti Svobody nad Úpou. Dnes jsou Janské Lázně nejen významným horským, ale také lázeňským střediskem s dlouhou tradicí, takže zde najdete vše nejen pro aktivní dovolenou, ale také pro pohodovou relaxaci na čerstvém horském vzduchu.

V zimě jsou Janské Lázně ideální základnou pro skvělé lyžování. Skiresort Černá hora – Pec je vůbec největším lyžařským areálem v České republice s 9 vleky, 3 lanovkami, 17,5 km sjezdovek, 55 km běžeckých tratí, dětským centrem LIVE park s pojízdnými koberci a se sáňkařskou dráhou. Lyžovat se tady dá také večer při umělém osvětlení. Ale ani mimo zimu se v Janských Lázních nudit nebudete. Krásné hory a lázeňské procedury nechají odpočinout vaše tělo i duši.

Skvělou atmosféru má třeba rodinný hotel Vyhlídka, který se nachází na ideálním místě, jen 400 m od sjezdovky a stanice lanové dráhy a 500 m od centra města. Kousek od hotelu je také lanový park, kde se v létě skvěle zabaví hlavně děti. V hotelu Vyhlídka je k dispozici celkem 17 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů s příslušenstvím. Do všech pokojů lze umístit dětskou postýlku a ze všech pokojů je krásná vyhlídka na město a jeho okolí. Některé pokoje mají k dispozici také balkon se stolkem a křesílky.

Hotel Vyhlídka v Janských Lázních je sice menší, ale rozsah nabízených služeb mu dovoluje se klidně označit jako wellness hotel Krkonoše. Má vlastní vnitřní hotelový bazén a masážní kruhový whirpool, kde můžete relaxovat a zároveň se prosklenou stěnou dívat okolní stromy a kopce. K dispozici je rovněž privátní sauna s finskou saunou, indickou bylinkovou parní kabinou, infrasaunou a dřevěným polévacím vědrem se studenou vodou. K dispozici jsou ručníky, prostěradla a studené a horké nápoje. Objednat si můžete rovněž různé druhy masáží na 30 nebo 60 minut. Jedná se o relaxační olejovou masáž, anticelulitidní masáž, masáž lávovými kameny, komplexní masáž zad, nebo masáž hlavy a šíje. V nabídce wellness centra jsou i balíčky kombinující saunu a masáže pro jednu až čtyři osoby. V rodinném hotelu Vyhlídka si výborně odpočinete, ať už si přivezete lyže, pohorky nebo jen plavky.