Jedete na dovolenou na poslední chvíli? Vybavte se chytře!

dovolená
Jedete na dovolenou na poslední chvíli? Vybavte se chytře!

Možná se také právě chystáte na dovolenou, i když jste s ní letos vzhledem k pandemii a s ní souvisejícím omezením ani nepočítali. Pokud vás last minute nabídka cestovní kanceláře nebo přímo hotelu zlákala k cestování mimo domov na poslední chvíli, potřebujete si ještě rychle dokoupit vhodné oblečení. Jenže řada obchodů už má letní kolekce vyprodané, nebo minimálně řádně probrané. Navíc, i slevové pobyty dnes vyjdou na podstatně větší částky než před rokem, takže na nákupy letního oblečení už příliš nezbývá.

Pokud se chystáte na pláž, do akvacentra, nebo třeba do hotelu s bazénem, dámské dvoudílné a jednodílné plavky i tankiny si můžete za velmi rozumné ceny koupit i online, třeba v e-shopu společnosti Bellitex. Kromě toho v něm najdete také dámská trička či šortky, letní šaty, sukně, halenky, a to v cenách už od několika desetikorun za kus. Nově má e-shop k dispozici také obuv. Vyberete si tu samozřejmě také sportovní oblečení, nebo třeba kabelku. V e-shopu je také nabídka pánského a dětského oblečení.

Bellitex patří k nejvýznamnějším řetězcům s použitými a outletovými oděvy u nás. Kromě e-shopu má také téměř čtyřicet kamenných prodejen téměř po celé České republice. Pořádá rovněž i během léta v místech, kde nemá vlastní obchody, jednodenní obchodní akce se secondhandovým zbožím. Termíny a místa najdete na webu firmy. Sortiment kamenných prodejen tvoří kromě oblečení také módní doplňky, dětské hračky a bytový textil.

Aktuálně probíhá v e-shopu firmy Bellitex letní slevová akce, a to 30 % sleva na veškeré oblečení a také nabízenou obuv. Slevy se týkají jak použitého, tak i zcela nového outletového zboží. Bellitex nakupuje své zboží po celém světě. Určitě si u nich vyberete i něco, v čem vám to na dovolené bude skvěle slušet.